Wyjazdy Firmowe
Plan oraz organizacja wyjazdu firmowego do Lizbony, elastyczne i ponadstandardowe rozwiązania w ramach dostępnego budżetu. Nasze doświadczenie, biznesowe podejście oraz perfekcja w realizacji programu na miejscu jest gwarancją pełnego sukcesu.
Organizacja wyjazdu do Lizbony

Doświadczenie oraz szerokie kontakty biznesowe w Lizbonie pozwalają zapewnić doskonałą ofertę w zakresie:
  • Organizacji atrakcyjnych wyjazdów integracyjnych i motywacyjnych do Lizbony dla pracowników i ważnych klientów firm.
  • Propozycji ciekawych noclegów w Lizbonie, takich jak hotele design lub inne w standardzie biznesowym.
  • Opieki podczas kongresów i konferencji w Lizbonie, dla ważnych pracowników firmy lub jej klientów.
  • Propozycji typowych portugalskich restauracji i dopasowania menu.
  • Zapewnienia transportu w Lizbonie i przejazdów do najciekawszych miejsc w okolicy Lizbony.
  • Organizacji wizyt w portugalskich winnicach, połączonych z degustacją win oraz innych portugalskich specjałów Gourment.

Atrakcyjne zwiedzanie Lizbony

Najciekawszą formą spędzenia wolnego czasu w Lizbonie jest zwiedzanie miasta w towarzystwie przewodnika. To unikalna możliwość poznania Lizbony z perspektywy Polaka mieszkającego tu na stałe. Oprócz informacji historycznych, opowie o własnych doświadczeniach dotyczących życia w Lizbonie oraz zwyczajach Portugalczyków. Swobodna wymiana zdań, pytania i dyskusja na temat Lizbony i Portugalii zaowocuje dogłębnym poznaniem tematu i poczuciem doskonale spędzonego czasu.

Podczas spaceru ulicami Lizbony, czekają także liczne kulinarne atrakcje: smakowanie typowych przekąsek, degustacja portugalskich likierów, nalewek i win, a także przerwy na kawę w klimatycznych ciastkarniach. To również szansa odwiedzenia najlepszych restauracji w Lizbonie, w których będziecie traktowani jako specjalni goście. Dzięki polskiemu przewodnikowi i jego znajomości języka portugalskiego i angielskiego, możliwa jest sympatyczna konwersacja z właścicielami barów i restauracji oraz spotkanymi Portugalczykami.

Ciekawą alternatywą jest organizacja gry miejskiej w Lizbonie, podczas której, kilkuosobowe drużyny mają za zadanie odwiedzenie kluczowych miejsc, zabytków i atrakcji w Lizbonie. W niektórych punktach na grupę czekają przewodnicy (Polacy lub Portugalczycy) aby ciekawie opowiedzieć o danym miejscu, doradzić czego warto spróbować w pobliskiej knajpie i pokierować grupę dalej. Na zwycięzców czekają nagrody w postaci portugalskich win i innych specjałów.

Życie nocne w Lizbonie

Na Bairro Alto odwiedzimy kilka typowych miejsc, rozpoczynając od rytualnego kieliszka wiśniówki w barze, "A GINGINHA". Młodzi (i starsi) Lizbończycy spotykają się tutaj ze znajomymi, rozmawiają, zamawiając "IMPERIAL" w jednym z licznych, niewielkich rozmiarów barów, które prowadzone są od lat przez tych samych właścicieli. Kultowy brazylijski drink "CAIPIRINHA", posmakujemy w jednym z kilku tutejszych brazylijskich klubów, w których muzyka gra na żywo. Miłośników drinków na pewno zaciekawi lizboński specjał "MORANGOSHKA" (na bazie wódki i świeżo zmiksowanych truskawek). Dzielnica Bica, to również modne kluby dla intelektualistów, gdzie sprawy omawia się zazwyczaj przy kieliszku dobrego "PORTO". Po północy, życie przenosi się do klubów i dyskotek, takich jak "BEDROOM", ukrytego w uliczkach Bairro Alto, czy obecnie bardzo modnych (i powstających na nowo) klubów na Cais do Sodre jak "PENSÃO DE AMOR".
 
Lizbona i Okolica: niezapomniana portugalska przygoda
Obiady i Kolacje: menu dopasowane do preferencji i dostępnego budżetu
Portugalskie Winnice: możliwość poznania jak powstaje i smakuje portugalskie wino
Lizbona: doskonałe miejsce do integracji i odpoczynku
Fado: wspólny wieczór i kolacja w jednym z rekomendowanych lokali
Atrakcje: średniowieczne zamki, pałace, urokliwe miasteczka, skaliste wybrzeże i dzikie plaże
Cabo da Roca: radość z dotarcia do zachodniego krańca Europy
Plaża Guincho: przystanek na dzikiej atlantyckiej plaży
Degustacja Wina: w typowej portugalskiej winnicy
"Taak, robiłem to wcześniej bez przewodnika i było to ubogie... Oprócz historycznych faktów cenię opinie przewodnika o życiu codziennym i postrzeganiu rzeczywistości Lizbony z jego punktu widzenia."
Jacek z Gdańska
"Było super. Styl zwiedzania Lizbony bardzo nam odpowiadał, program nie był nadmiernie przeładowany. Kochamy Lizbonę i zawsze chętnie tu powrócimy."
Krzysztof
"Od rana do wieczora (czyli prawie do rana) zwiedzaliśmy Lizbonę. Michał ułożył plan według naszych potrzeb - pokazał nam wszystko to, co powinien zobaczyć każdy turysta, ale co ważniejsze, odwiedził z nami miejsca, do których nie docierają ludzie wiedzeni przewodnikami Pascala. Jedliśmy, piliśmy i bawiliśmy się wśród lokalesów. Sporo dowiedzieliśmy się o życiu współczesnej Portugalii z ciekawej perspektywy Polaka, który tam mieszka i potrafi w interesujący sposób zestawić oba kraje i ich mieszkańców. Zwieńczeniem dnia było tradycyjne fado i tour po tętniących życiem lizbońskich barach i klubach. Rewelacja!"
Legia on Tour
Wszystkie zdjęcia oraz materiały z przewodnika po Lizbonie i Portugalii są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie oraz wykorzystanie materiałów o Lizbonie, które znajdują się na tej stronie jest możliwe wyłącznie w porozumieniu i za zgodą autorów.
Zapraszamy do poznania Lizbony w towarzystwie polskiego przewodnika, który pokaże najciekawsze miejsca warte zobaczenia w Lizbonie: zabytki Lizbony, najlepsze restauracje w Lizbonie. Polecimy również dobre hotele w Lizbonie oraz inne dostępne miejsca noclegowe w Lizbonie. Jeżeli planujecie ślub za granicą, koniecznie zapoznajcie się z możliwościa ślubu w Lizbonie. Lizbona to doskonałe miejsce na niekonwecjonalny ślub w Europie.
© 2018 lizbona.org